Rüyada Sünnet Etmek görmek

İhya:


Molla Cami: Rüyada sünnet ettiğini görmek, pisliklerden temizlenmeye,ferahlığa ve sevince işarettir. Bir kimse rüyada sünnet olduğunu görse,işleyeceği bir amelden dolayı Allah onun günahlarını affeder,Bu rüyayı gören, bekar kız ise evlenir. Sünnet, evlenmeye müracaat etmektir. Bazen de Sünnet, ismin yüceliğine ve namusun korunmasına işarettir.Sünnet olmak, hanım ve çocuktan ayrılmaya, işarettir. Bir kimse kendisininsünnetsiz olduğunu görse, istifade edeceği bir mal için İslamı terkeder.Çünkü, tenasül uzvunun uçunda bulunan ve sünnet edilen deri, tabirde kendisinde zayıflık olan bir maldır.Yahut işlemiş olduğu bir günahla İslamiyeti terkeder.Diyanet: Bir kimsenin rüyasında sünnet ettiğini görmesi; o kimsenin pisliklerden temizleneceğine, feraha ve sevince kavuşacağına delaletle tabir olunur.Bir kimsenin rüyasında sünnet olduğunu görmesi, o kimsenin işleyeceği bir amelden dolayı günahlarının Allah tarafından bağışlanan gına yorumlanır.


Nablusi: Rüyada sünnet ettiğini görmek, pisliklerden temizlenmeye, ferahlığa ve sevince delalet eder.
Bir kimse rüyada sünnet olduğunu görse, işleyeceği bir amelden dolayı Allah onun günahlarını affeder. Sünnet edildiğini gören kimseden kan olur. Bu rüyayı gören, bekar kız ise evlenir. Bazan da, o kız hayız görür.
üunnet, evlenmeye müracaat etmektir. Bazan da sünnet, ismin yüceüğine ve namusun korunmasına delalet eder.
Sünnet olmak, hanım ve çocuktan ayrılmaya, ümmilerden sünneti tercih etmeyen kimse için borca delalet eder.
Bir kimse kendisinin sünnetsiz olduğunu görse, istifade edeceği bir mai için İslamı terkeder. Çünkü, tenasül uzvunun ucunda bulunan ve sünnet edilen deri, tabirde kendisinde zayi ılık olan bir maldır. Yahut işlemiş olduğu bir günahla İslamiyeti terkeder.

Daha fazla kaynaktan rüya tabiri için yorum bırakınız.

Similar Posts