Rüyada Süpürge görmek

Molla Cami: Rüyada görülen süpürge, eğer sert olursa itaatsiz, yumuşak olursa itaatkar bir hızmetçiye işarettir. Rüyada evini süpürge ile süpürdügünü gören kimse zenginse, fakirleşec eğinden korkulur.Bir yeri süpürse ve süprüntüyü de bir yere toplasa veya ekse, o kimse bir çöl ve sahra tarafından istifade eder, bazen de süpürge görmek, üzüntü,keder ve sıkıntıların gitmesine ve borcu ödemeye işarettir.


Nablusi: Rüyada görülen süpürge, eğer sert olursa itaatsiz, yumuşak olursa itaatkar bir hizmetçiye delalet eder. Süpürge cariyeye de delalet eder.
Rüyada evini süpürge ile süpürdüğünü gören kimse zenginse, fa-kirleşeceğinden korkulur. Bazı tabirciler ev süpürmek, o evdeki hastanın ölmesine veya o evden başka bir yere taşınmasına yahut mallarının ondan ayrı düşmesine delalet eder.
Bir yen supürse ve süprüntüyü de bir yere toplasa veya ekse, o kimse bir çöl ve sahra tarafından istifade eder, eğer süprüntü kendisinin ise. Kendisinin değilse, tahsildar veya vergi memuru ya da kapı – kapı dolaşan bir dilenci olur. Bazan da süpürge görmek, üzüntü, keder ve sıkıntıların gitmesine ve borcu ödemeye delalet eder.


Daha fazla kaynaktan rüya tabiri için yorum bırakınız.

Similar Posts