Rüyada Sülük görmek

İhya: Çoluk çocuğa, alçak ve adi düşmana, Bir yerinden sülük çıktığını görmek hanımının çocuk düşürmesine
delalet eder.


Molla Cami: Rüyada görülen sülükler, insanın vücudunu yiyen kurt mesabesindedir.Kurtlar ise, kişinin çoluk ve çocuğudur. Bir kimse rüyada bumundan veya tenasül uzvundan ya da kamından ve a^zından bir sülük çıktığını görse, o kimsenin hanımı bir çocuk düşürür. Sülükler alçak ve adi düşmana işarettir.Diyanet: Bir kimsenin rüyasında sülük görmesi; o kimsenin etrafındaki birtakım kimselerin onun adını kullanarak kendilerine haksız menfaat sağladıklarına ve onun adını lekelediklerine, eğer o kişi gözünü açmazsa çok kötü bir duruma düşeceğine yorumlanır.


Nablusi: Rüyada görülen sülükler, insanın vücudunu yiyen kurt mesabesindedir. Kurtlar ise, kişinin çoluk ve çocuğudur.
Bir kimse rüyada burnundan veya tenasül uzvundan yahut kıçından ya da karnından ve ağzından bir sülük çıktığım görse, o kimsenin hanımı bir çocuk düşürür. Sülükler alçak ve adi düşmana delalet eder.


Seyyid Süleyman: Sülük rüyası, tamahkar bir düşmanla tabir edilir. Boğazına sülük girdiğini gören, düşmanıyla beraber aynı evde oturur.
Kirmani demiştir ki: Sülük, başkalarının malını yiyen hilekar bir düşmandır. Çok sayıda sülüğün kanını emdiğini gören, malını kaybeder. Bir tarafına yapışmış sülüğü kopardığını gören, üzüntüden kurtulur.


Daha fazla kaynaktan rüya tabiri için yorum bırakınız.

Similar Posts