Rüyada Suya Dalmak görmek

Molla Cami: Rüyada suya dalmak, casusa, menfaata ve rızıklara işarettir.


Diyanet: Rüyanızda denize daldığınızı ve denizin dibinde size çamur bulaştığını görmeniz; size devlet yönetimi tarafından bir zarar isabet edeceğine yorumlanır. Rüyanızda bir ırmağa daldığınızı ve oradan çıkamadığınızı görmeniz; size isabet edecek bir zarara sabır gösteremeyeceğinize, rüyanızda inci veya başka bir şey için denize daldığınızı görmeniz; sizin ilim, mal ve benzeri şeyler istediğinize, inci ve başka şeylerden elinize geçen şey nispetinde ilme veya mala nail olacağınıza işaret şeklinde tabir olunur.Nablusi: Rüyada suya dalmak, casus, fayda ve rızıklara delalet eder.
Bir kimse rüyada deniz suyuna daldığını ve denizin dibinden kendisine çamur bulaştığını görse, o kimseye melik tarafından üzüntü ve keder erişir.
Denizden inci çıkardığını gören kimse, kendi mülkünden bir cariyeye veya çıkardığı inci miktarı ilme yahut hazineye nail olur.
Bir ırmağa daldığını ve ondan çıkamadığını gören kimse, kendisine gelecek zarara sabretmez.
Bir kimse inci veya başka bir şey için denize daldığını görse, o kimsenin ilim veya mal ve bunlar gibi şeyler istediğine delalet eder. tnci ve başka şeyden eline geçen şey miktarınca o kimse ilim veya mala nail olur.

Daha fazla kaynaktan rüya tabiri için yorum bırakınız.

Similar Posts