Rüyada Salatalık görmek

İhya: Mevsiminde görmek rızka, mevsimi dışında üzüntüye ve hastalığa, Eşi hamile olan kimsenin salatalık görmesi
kız çocuğuna, Kesilmiş salatalık hasta için şifaya, onu ikram eden ve ikram olunan için hayır ve iyiliğe,
Salatalık bazen kolay elde edilen rızka, salatalık alıp evine götürmek, eşinin hamile kalmasına; Salatalık tarlası
nesli temiz kadına, birbiri ardınca meydana gelecek rızık ve faydaya, Ağaç üzerinde görülen salatalık bid’ate,
cimriliğe, bu sebzenin pahalılaşmasına delalet eder.


Molla Cami: Rüyada görülen salatalık, üzüntü ve kederdir. Bundan dolayısalatalık yediğini gören kimse kendisine ağırlık getiren bir işe çalışır.Salatalık, mevsiminde rızıktır. Mevsimsiz ise hastalıktır, insanın rüyada sabit olarak gördüğü salatalık, mahzun bir çocuktur. Hanımı hamile olan bir kimse rüyada salatalık yedigini görse, bir kız çocuğu olur. Rüyada salatalığınbıçakla kesilmesi hasta için iyidir. Salata, ikram edene de editenede iyidir,hayırdır. Rüyada salatalık görmek, adi ve devamsız bir rızıktır. Rüya sahibinin satın alıp evine götürdüğü salatalık, hanımının hamile olduguna işarettir. Salatalık ve karpuz kolay elde edilen bir rızka işarettir.Nablusi: Rüyada görülen salatalık, üzüntü ve kederdir. Bundan dolayı salatalık yediğini gören kimse kendisine ağırlık getiren bir şeye çalışır, özellikle salatalık sarı olursa.
Salatalık, mevsiminde rızıktır. Mevsimsiz ise hastalıktır. İnsanın rüyada sabit olarak gördüğü salatalık, mahzun bir çocuktur.
Hanımı hamile olan bir kimse rüyada salatalık yediğini görse, bir kız çocuğu olur.
Rüyada salatalığın bıçakla kesilmesi hasta için iyidir. Rüyada onu takdim eden ve takdim olunan kimse için hayır ve iyiliktir.
Rüyada salatalık görmek, adi ve devamsız bir rızıktır. Rüya sahibinin satın alıp evine götürdüğü salatalık, hanımının hamile olduğuna delalet eder. Salatalık ve karpuz kolay elde edilen bir rızka delalet eder.

Daha fazla kaynaktan rüya tabiri için yorum bırakınız.

Similar Posts